|
15. tek pod Kriško goro – 20. 04. 2008
PD Križe je že dolga leta organizator (vedno naroči tudi lepo vreme) teka pod Kriško goro, v zadnjih letih s štartom v Križah in ciljem v Gozdu. Proga je dolga približno 7 kilometrov z dovolj višinske razlike.
Letos je na teku sodelovalo 174 tekmovalcev v vseh starostnih skupinah in posebna skupina iz policijskih vrst.
Najhitrejši za pot potrebujejo pol ure, najpočasnejši več kot eno uro, ampak ko pridejo na cilj so vsi zmagovalci in zmagovalce se tudi primerno nagradi z dobrim okrepčilom, najboljše še z medaljami in praktičnimi nagradami.
Najhitrejša ženska je bila Šuštaršič Mateja s časom 37 minut 6 sekund in 2 desetinki, takoj za njo je bila Mrak Valerija in kot tretja Novak Špela. Najhitrejši moški je bil Zarnik Sebastjan s časom 30 minut 7 sekund in 7 desetink, drugi Hrovat Boštjan in tretji Kastelic Peter. Najstarejša udeleženca sta bila Hrovat Janez in Grah Matija rojena leta 1932, najstarejša udeleženka Žmavc Marija rojena leta 1942. Zares iskrene čestitke!
Najmlajša udeleženka je bila petnajstletna Kozjek Tina in najmlajša udeleženca pa s trinajstimi leti Bajželj Matija in Božič Aljaž.
Podrobne rezultate si lahko ogledate na spletni strani Kluba trmastih http://www.klub-trmastih.si/gp2008/kriska/tek_kriska_gora_2008.htm
Vsem udeležencem iskreno čestitamo, še posebej pa zmagovalcem!
Za PD Križe
Ivana Valjavec
|