Pojdi na glavno vsebino
iskanje meni

Kontaktni podatki

Župan
Peter Miklič župan peter.miklic@trzic.si  04 5971 510
Podžupani
Metka Gaberc podžupanja metka.gaberc@trzic.si 04 5971 532
Direktor
dr. Jure Meglič direktor OU jure.meglic@trzic.si 04 5971 510
Urad za splošne in pravne zadeve
Sebastjan Gubič vodja sebastjan.gubic@trzic.si  04 5971 548
Irena Markič   irena.markic@trzic.si  04 5971 552
Metka Keršmanc    metka.kersmanc@trzic.si  04 5971 521 
Sonja Pogačnik   sonja.pogacnik@trzic.si  04 5971 510
Mateja Nosan   mateja.nosan@trzic.si  04 5971 554
Darja Zupan   darja.zupan@trzic.si  04 5971 543
Vid Ratajc   vid.ratajc@trzic.si  04 5971 525
Tamara Lazar   tamara.lazar@trzic.si 04 5971 551
Urad za okolje in prostor    
Tomaž Ropret vodja po pooblastilu tomaz.ropret@trzic.si  04 5971 527
Mojca Švajger   mojca.svajger@trzic.si  04 5971 529
Mateja Kosmač   mateja.kosmac@trzic.si  04 5971 557
Željko Babić   zeljko.babic@trzic.si  04 5971 534
Peter Rotar   peter.rotar@trzic.si  04 5971 538
Lea Celar Rihtaršič   lea.celar.rihtarsic@trzic.si  04 5971 518
Maja Bešter   maja.bester@trzic.si 04 5971 533
Urad za gospodarstvo in družbene dejavnosti   
Klemen Srna vodja klemen.srna@trzic.si  04 5971 555
Aneta Lavtar   aneta.lavtar@trzic.si  04 5971 522
Drago Goričan   drago.gorican@trzic.si  04 5971 523
Nevenka Cotelj   nevenka.cotelj@trzic.si  04 5971 535
Katja Rekelj   katja.rekelj@trzic.si  04 5971 531
Andreja Starman   andreja.starman@trzic.si  04 5971 549
Petra Hladnik   petra.hladnik@trzic.si  04 5971 524
Janja Nemc STT janja.nemc@trzic.si  04 5971 526
Gašper Golmajer STT gasper.golmajer@trzic.si  04 5971 556
Pija Mejač STT pija.mejac@trzic.si 04 5971 536
Urad za finance, javna naročila in digitalni razvoj
Marjeta Maček vodja marjeta.macek@trzic.si  04 5971 516
Mateja Štirn   mateja.stirn@trzic.si  04 5971 517
Marjeta Kočevar   marjeta.kocevar@trzic.si  04 5971 550
Alenka Slapar   alenka.slapar@trzic.si  04 5971 519
Katarina Turk   katarina.turk@trzic.si  04 5971 553
Dominik Gruškovnjak   dominik.gruskovnjak@trzic.si   04 5971 546
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...