Pojdi na glavno vsebino

Kontaktni podatki

Župan
mag. Borut Sajovic župan borut.sajovic@trzic.si  04 5971 510
Podžupan
Dušan Bodlaj podžupan dusan.bodlaj@trzic.si  04 5971 537
Urad za splošne zadeve
dr. Metka Knific Zaletelj direktorica metka.knific.zaletelj@trzic.si  04 5971 510
Irena Markič   irena.markic@trzic.si  04 5971 552
Dragan Žegarac    dragan.zegarac@trzic.si  04 5971 525
Dominik Gruškovnjak   dominik.gruskovnjak@trzic.si   04 5971 546
Metka Keršmanc    metka.kersmanc@trzic.si  04 5971 521 
Ada Štamcar   ada.stamcar@trzic.si   04 5971 533
Sonja Pogačnik   sonja.pogacnik@trzic.si  04 5971 510
Urad za okolje in prostor    
Jasna Kavčič vodja jasna.kavcic@trzic.si  04 5971 530
Jolanda Stelzer    jolanda.stelzer@trzic.si  04 5971 528
Mojca Švajger   mojca.svajger@trzic.si  04 5971 529
Mateja Muzik   mateja.muzik@trzic.si  04 5971 557
Petra Lotrič   petra.lotric@trzic.si  04 5971 543
Jano Vovk   jano.vovk@trzic.si  04 5971 538
Željko Babić   zeljko.babic@trzic.si  04 5971 534
Tomaž Ropret   tomaz.ropret@trzic.si  04 5971 527
Nataša Ülen   natasa.ulen@trzic.si  04 5971 551
Tea Femc   tea.femc@trzic.si  04 5971 529
Urad za gospodarstvo in družbene dejavnosti   
Vid Meglič vodja vid.meglic@trzic.si  04 5971 532
Aneta Lavtar   aneta.lavtar@trzic.si  04 5971 522
Drago Goričan   drago.gorican@trzic.si  04 5971 523
Janja Svetina   janja.svetina@trzic.si  04 5971 526
Nevenka Cotelj   nevenka.cotelj@trzic.si  04 5971 535
Klemen Srna   klemen.srna@trzic.si  04 5971 555
Katja Rekelj   katja.rekelj@trzic.si  04 5971 531
Mateja Dolžan   mateja.dolzan@trzic.si  04 5971 519
Petra Hladnik TPIC  petra.hladnik@trzic.si  04 5971 524
Janja Nemc TPIC janja.nemc@trzic.si  04 5971 536
Gašper Golmajer TPIC informacije@trzic.si  04 5971 536
Urad za finance    
Marjeta Maček vodja marjeta.macek@trzic.si  04 5971 516
Mateja Štirn   mateja.stirn@trzic.si  04 5971 517
Marjeta Kočevar   marjeta.kocevar@trzic.si  04 5971 550
Alenka Slapar   alenka.slapar@trzic.si  04 5971 519
Katarina Turk   katarina.turk@trzic.si  04 5971 553
Spletno mesto za boljše delovanje uporablja piškotke.
Ti piškotki ne posegajo v vašo zasebnost. Več ...
Strinjam se